Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadna mechanika?

Ahojte, prosim o radu, ohladom mojho notebooku.Mam ho asi rok, a doteraz s nim neboli ziadne problemy.Je to acer travelmate 2492 nwlmi.Z nicoho nic mi prestal citat jeden druh dvd medii, presne tdk dvd-r, modrej farby.Vsetky ostatne cita, plus, alebo minus R, len tento jeden druh nie.Skusal som ich 20, a nic.Mam novu instalaciu win.Prosim pomoc, tych medii mam napalenych asi 100.
Dakujem za odpoved.

Uplatnit práva z odpovědnosti za vady u prodejce, případně u firmy vyznačené v záručním listu.

Pokud vím, mají Acery mechaniky ve formě výměnných modulů, takže by ta reklamace mohla být provedena na počkání.