Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD ve WinXP

Dobrý den,
mám takovej problém. Kámošovi jsem přidal HDD 160GB do PC. V BIOSu se ukáže, ve správci zařízení taky, ale v Tento počítač ne. Disk ještě není naformátovaný. Chtěl jsem to zkusit naformátovat přes instalačku WinXP, ale neměl jsem je k dispozici. Nevíte někdo prosím o nějakým způsobu jak na to ve WinXP?:-)

Pravym tlačítkem myši na Tento počítač, pak Spravovat, Správa disků, pravym na příslušný disk bez oddílu a Vytvořit oddíl (nebo tak nějak). Na konci procesu proběhne i formátování a je hotovo.
Kdybyste použil hledání, máte ten "problém" již dávno vyřešený.