Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart explorer.exe

Ahoj, mam problem. Když se přihlásim, naběhne mi explorer.exe ale tak po 10 sekundách zase panel i ikony zmizí a pochvíli zase naskočí, zmizí..... mam Windows XP HE SP2 nevíte nekdo co s tim? dík:-)

virů pár bylo

Typ události: Informace
Zdroj události: Winlogon
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 1002
Datum: 10.11.2007
Čas: 17:19:08
U živatel: Není k dispozici
Počítač: PC
Popis:
Prostředí bylo neočekávaně zastaveno a explorer.exe byl restartován.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

tohle je ten popis
už nemvim pči sem to přesne začalo