Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace win XP

Zdravim, nevim jestli to tu už někdo řešil, ale nemůžu to tu nikde najít. Potřeboval bych nainstalovat Win XP na počítač, kterej ještě windowsi neměl a má jen rozdělený disk na oddíly. Problém je, že mi to hlasí, že je v PC diks větší než 512MB a potřebuju se dostat do správy velkých disků. Jenže když ji dám spustit, tak to nahlásí, že je chyba při čtení z disku. Nemá tu někdo zkušenosti? Děkuju za pomoc.

já bych tipoval, že tuto hlášku píšou jen win9x. a těm stačí na systém + program files třeba jen 2gb.

ale pokud tento strašlivý systém uživatele rychle omrzí a koupí si win xp, neměl by je pravda kam nainstalovat a musel by datový disk posouvat. takže c: by mělo být 10-20gb. na c: jen systém, veškerá data na d: kvůli možnosti zálohy či přeinstalace, a případné volné místo na c: využívat jen pro dočasné tempy při pálení dvd.