Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slimtype DVD A DS8A1P - firmware

Kamoška má notes Acer Extensa 5220, kde je tahle DVD mechanika. Bohužel, na některá média (třeba BenQ DVD-R 16x výrobce DAXON), nabídne pálení rychlostí pouze 2x a zhučí to hned na začátku s Unspecified Write Error (Nero 6.6.1.14). Na jiná média (třeba Verbatim DVD-R 16x) to pálí bez problému osmičkou. Podle typovýho označení mechaniky jsem tipoval, že je to Lite-On, ale na oficiálních stránkách Liteonu není o této mechanice ani zmínka, nejpodobnější typ je DX-8A1P, bohužel, novější firmware (potažmo vůbec žádný firmware) k této mechanice není. Progoogloval jsem co se dalo, ale nenašel jsem nic. Současný firmware je CA11. Nevíte o novějším? Dík.

Nazdarek lidi mam docela vážný problem Mám Acera Extensi 5220 mám jej asi 3.měsíce a dovčilku jsem sním neměl žádný
problem až do včerejška a to je že mě nechce vypalovat vněm mechanika dvd-rw,cd-rw ,vymaže a vypálí ale cd-rnebo dvd-r mě pokažde vyhodí nevíte co stým a také nepřečte cd/dvd vypaleno na jiné mechanice děkuji za odpověd Joška