Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Samovolné vypínání PC prosím poraďte

SAMOVOLNÉ VYPÍNÁNÍ PC
Chtěl bych pomoct, když se mi začal vypínat sám počítač a vše to začalo tím, že se mi
na liště startu objevila vedle hodin ikona červeného kolečka s bílým křížkem uprostřed.
Mám Windows XP SP2 a nad tou ikonou mi to ukazovalo toto: ,,Your computer might be at risk!
Warning! If you computer has been suffering from requeet crashes, instability slow PC
speeds, you many have critical errors on your computer. You recommed you to scan your
computer for critical errors. Zkoušel jsem už formát disku přes instalační CD windows XP a
i tak se mi furt vypíná, ale dole na liště už ta ikona chybí. Dále po samovolném vypnutí PC
se ukáže modrý obraz s nějakým písmem. Nevim co to je, protože se to ukáže tak na 1 sekundu
Dík moc za radu. Moje číslo na ICQ je 397 998 701

Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

No co asi to je. Virus.
Nainstaluj Win nacisto aj so SP2 a so vsetkymi zaplatami. A nechod na warez stranky s americkym ementalom "Internet explorer" a v mailoch neklikaj na superpriloha_holazena.jpg.vbs apod.

P.S. a potom ako nainstalujes tie Win nacisto (vcetne formatovania) tak nainstalovat spravne ovladace. Ak sa to vypina hned po instalacii Win tak to lepsie popis - presne co si robil od zaciatku instalacie a v ktorom momente pri/po instalacii sa to vypne.

Me se porad vypne com asi tak po deseti minutac kdyz natacim video nebo hraju hru minecraft a pritom jsem na skype.
Poradte pls.
Skype:superhajk

Proč to píšeš do 5 let starého dotazu? Založ si vlastní. A hlavně si přečti, co má dotaz obsahovat - konfiguraci, OS atd... (host)