Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada nove pc

Potrebuju poradit mam moznost koupit toto pc a potrebuju vedet jestli me na tom pobezi nove hry trba cod 4. Dik

Svítí ti Caps Lock... To se nedělá, je to neslušné. (touchwood)

Intel Pentium D945 3,4 GHz Duall Core, 512 MB DDR2 533 MHz, DVD-Rom, HDD 80 GB 7200 rpm ST 8 MB SATA, Intel GMA3000 256 MB, Síťová karta, zvuková karta 7.1 HD realtek, Porty vepředu, velmi tiché provedení PC