Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porucha routeru

Pravděpodobně po výpadku proudu přestal fungovat router OvisLink IP-1000R. Podle diod je vše v pořádku, počítače mezi sebou se vidí a připojí, ale připojení na internet nefunguje, do nastavení routeru se nedá dostat ani po resetování příslušným tlačítkem, ping nefunguje ani na adresu routeru. Dá se s tím ještě něco zkusit?
Díky za odpověď.

Tvrdej reset jsem zkoušel, po cca 10-15 sec se rozbliká dioda velmi rychle a nepřestane ani po cca 5 minutách. Router při tom na nic nereaguje. Po vypnutí a novém zapnutí je vše stejné. Zkoušel jsem to několikrát se stejným výsledkem. V diskuzi u CzechComputeru ke stejnému problému jsem se dočetl že pomohla jen reklamace. Jelikož je ještě v záruce, budu jej reklamovat. :-(
V manuálu jsem našel jen: There are 2 methods to reset to default.
1. Restore with RESET button First, turn off the router and press the RESET button in. And then, power on the router and push the RESET button down until the M1 and or M2 LED (or Status LED) start flashing, then remove the finger. If LED flashes about 8 times, the RESTORE process is completed. However, if LED flashes 2 times, repeat.
2. Restore directly when the router power on First, push the RESET button about 5 seconds (M1 will start flashing about 5 times), remove the finger . The RESTORE process is completed.
Nic o TFTP a nahrání nového firmweru v přiloženém ani staženém manuálu není, a nikde jsem nenašel přesný postup, tak se o to raději nebudu pokoušet.....:-(