Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše názory na tuhle sestavu ?

CPU - Intel Dual-Core E2180 2,0Ghz
Zdroj- CoolerMaster eXtreme Power ATX 500W
Grafika- MicroStar NX8800GTS-T2D640E 640MB, PCI-E
Deska - Gigabyte GA-P35-DS3 - Intel P35
Ram - A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Retail

Děkuji za názory :-)

hm, no, s tym sa da vynimocne aj suhlasit, aj ked tak extremne ako on by som to nepretacal, aby nevznikali problemy. Imho ale na FSB 266 by sa mozno aj dalo ist tak aby to bolo stabilne. Mal by to ale robit expert aby vedel co a ako nastavit a otestovat, nech to je potom aj pouzitelne.
P.S. inac ale suhlasim s tym ze C2D su hodne drahe a ked clovekj nema dost $ tak sa da sahnut po tychto slabsich kuskoch, chvalabohu uz to nie su P4.