Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění hry se prodlužuje odezva TCP/IP

Když zapnu PC tak mi internet jede bez problémů 10 min.,ale pak se začne sekat a když to ustane tak mi internet jede pomalu.Také hraju jednu hru,která se jmenuje Call of Duty 2(CoD 2).Těch prvních 10 min mám ping pod 100-to znamená normálně,ale potom sekání PC se mi zvedne nad 300 a lítá na 1000 a tak.Myslím že je problém v PC,ale nevím konkrétně kde.Možná se něco přehřivá,ale nejsem si jistý...děkuji moc za každou odpověď.:-)

PS:když PC restartuji tak jede zase přibližně těch 10 min.normálně a pak se zase zaseká a je to už v pytli.3-[

Změna předmětu, původně: PLS pomozte...díky!!! (touchwood)

No tak skype asi nie je vir, ale skype ak sa nemylim pouziva pouzivatelov ako sietove uzly, t.j. moze sa stat ze idu cez teba cudzie data aj ked ty zrovna nevolas. Aj to by mohlo byt pricinou tych problemov.
Ako prve by som skusil skype nejako uplne vypnut ak sa da (prip. aj vyhodit z automatickeho spustania po starte ak tam je, automaticke spustanie po strate najdes v start - spustit, msconfig)