Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod filmovych formatu

dobry den. mam mp4 prehravac a kdyz chci do nej hodit film tak musim: pouzit total video converter a preveste jej na "MS divX avi" pak programem mediacoder prevedu na "avi", zaroven pridam titulky a upravim rozliseni na 320x240 a nastavim potrebne hodnoty (350kbps a 20 snimku /sekundu) potom pouziju video converter doonio pro prevod do formatu "MTV" mam prehravac doonio forly ali 2GB. neznate jeddussi zpusob jak prekonvertovat film? (takze nejak sloucit tyto 3 programy protoze takhle to zabere moře casu) diky za tipy
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

nemas nekde odkaz na ten program? nejak ho nemuzu vygooglovat - jde mi o to jestli je"direct show" prevadec nebo ma vlastni kodek na nacitani videa
resp. vidim tam dva na prevod
http://www.doonio.cz/files/article23/236-MTV_VideoC onverter_V1.11.4.rar
http://www.doonio.cz/files/article19/273-VideoConve rter_Doonio_Tritty.rar

edit// koukni sem viewtopic.php neco tam nabizej

edit2// uz ho vidim :-D
http://www.doonio.cz/files/article30/286-VideoConve rter_Doonio_Forty_Ali.rar

tak jsem si vyzkousel prevod -ten program je desnej.
---
pisou v napovede ze to prevede jen pokud mas na nacteni "kodeky"(je to direct show).
--

pouzit total video converter a preveste jej na "MS divX avi

proc? vzdyt to umi i media coder-udelej vsechno v nem.
---
pokud bys to chtel rovnou prevest v tom bastlu od prehravace budes muset mit na vsechno "kodeky".
dobry splitter - matroska(mkv,mp4)kodeky mpeg1,mpeg2,divx,xvid,quick time,real audio/video(u toho i v prislusnych verzich),wmv,wma....
;-)
viz. help

Supported Video Types:

AVI(*.avi), WMV(*.wmv, *.asf), MPEG1(*.mpg), QuickTime(*.mov, *.qt), MPEG2(*.vob), RealMedia(*.rm, *.rmvb,…), MPEG4, 3GP(*.3gp)

DirectX 9.0, Media Player 9.0 or above, and other codecs based on DirectShow must be installed to support all media types.

ja bych to udelal ale v mediacoder neprecte vsechny formaty tak proto total video converter, a mediacoder zas neprevede do formatu .MTV . kdybys mi poradil jaky program kde stahnout a kodeky pripadne.. budu neskonale vdecny, mam prehravac jen na 2 dny na skousku dostanu ho na vanoce takze docela specha, diky ti za ochoti a napis dik ( proste musi prevest jakykoli video format do MTV a mit nastaveni jako mediacoder - snimky/sekundu - kbps - rozliseni)

nainstaloval bych nejaky lepsi codec pack - treba CCCP
pak otevrel video v tom videoconventeru od prehravace-dal addvanced settings-nastavil rozmer
a prekonvertoval - ze pomoci codec packu otevres naprosto vse zarucit nelze-pokud to bude v kontejneru co neumi converter neda se nic delat a prevest musis