Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem radeon x1950 series

Ahoj ,mám takovej problem s grafickou kartou v některých hrách se mi restartuje.Vždy tak dvakrát a pak se sekne,nevíte co by to mohlo být?A taky se mi samo vypíná pc ,cvak a je vypnutá žádné varování nic pak ho musím na chvíly uplne odpojit od ele.a pak zase najede teplota do40stupnů .přeinstaloval jsem XP ,ale nepomohlo zřejmě nějaká tepelná pojistka či co .dík za názor či radu pic

A taky se mi samo vypíná pc ,cvak a je vypnutá žádné varování nic pak ho musím na chvíly uplne odpojit od ele.

Vadný/nedostatečný zdroj. Pro tuto kartu je minimum 400W značkový zdroj (např. Fortron, Chieftec, Seasonic). Myslím, že to je i důvod tvých potíží s grafikou.