Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Teplota grafické karty Nvidia 8600 GT pasivní chladič

Mám nové PC a na VGA mám teplotu až 80'C.Je to moje první s pasivním chladičem,takže otázka zní prosím Vás kolik je normální teplota na VGA s pasivním chladičem?Nvidia 8600 GT?Děkuji moc za radu.
Změna předmětu, původně: ??? Teplota grafické karty Nvidia 8600 GT pasivní chladič (anarchist)

niceho se neboj s pasivem je to naprosto v pohode nebal bych se ani 90°C a v klidovem stavu sem videl cca 60-70°C

jinak mam starou 6600GT a u ni vyrobce udava 130°C pro zastaveni jadra .... no a kdyz sem na ni koupil chladic nema ani pri max zatezi (priklad 3DMark) vic jak 50°C