Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [Processor Vccp out] of recommended range.(0,000V)

Nějak se mi nové PC bortí,prosím poraďte.Jsou níže uvedené hlášky spůsobené zdrojem,nebo za to může něco jiného?Fakt mi pomůže každá rada,protože je toho nějak moc najednou.Díky všem za pomoc:-(
[Processor Vccp out] of recommended range.(0,000V)
[Other/Unknown Voltage] out of recomended range .(0,000V)

Ten program ktory ti to hlasi je od vyrobcu dosky?
Ak nie tak okamzite odinstalovat ptz okrem toho ze zbytocne hlasi blbosti ziaden dalsi uzitok nema.
A ak je od vyrobcu dosky tak stejne odinstalovat :-) z dovodu ze hlasi nezmysly a teda je to nefunkcny smejd (ten program)