Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné změny v nastavení Windows

Občas se mi stane, že se něco změní v nastavení. Nejčastěli přestane hrát jedna nebo obě bedny-to už jsem zjistila, že to spravím v dolní liště vpravo, nastavením hlasitosti. Ale musím to dělat opakovaně. Každou chvíli mi PC ukazuje jiný čas, většinou se liší jen v hodinách. Někdy skočí o 8, jindy o 6 hodin, různě. Taky datum se občas objeví jiné. Musím to znovu ručně nastavit.
Také v mém prohlížeči (Firefox) si nastavím záložky, a pravidelně se mi tam ztráci odkaz na Seznam.cz. Pár dnů tam je a pak není.

Nebaví mě nastavovat vše znovu. Přece jak to udělám, tak to musí zůstat!!!
Máme celkem omlazený počítač, zvětšená kapacita, vyčištěný, zrychlený. Dělalo mi to i předtím, ale teď snad víc.
Nenapadá mě, čím to může být. Může to způsobit třeba vypínání vypínačem na bedně (tedy nikoliv klasicky myší přes obrazovku), když mám zapnutý internet či jiné programy? To občas dělám, přiznávám.
Díky za všechny případné rady.

Tak poslyšte jaká jsem káča.:-[
Baterku jsme asi vyměňovali zbytečně, neboť jsem až teď zjistila, že jsem měla prostě v nastavení zatrhnuté jiné časové pásmo. Jak se to stalo, nevím, asi při reinstalaci Windows. To ani muži nemůžu říct, jinak mě prokleje, že s PC běžel zbytečně...:-p
Díky všem za rady!