Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi internet & Wifi domácí síť

Mohu porosit o radu? Jem připojený k Wifi internetu usb WIFI modemem.
Potřebuji zřídit domácí síť pro 2..3 počítače.
Jaký mám koupit router, aby umožňoval převést Wifi internet na
opět bezdrátovou Wifi domácí síť (předpokládám, že musí mít druhou, např. vnitřní anténku)?
Umí to každý (např tento levný: Minitar MWGAR http://www.minitar.com.tw/product_info.php?cPath=26 _32&products_id=63&osCsid=662037cec1420a259a58c003e cc2ee34)?
Jak se tato funkce nazývá? Rád bych, aby z pohledu Wifi internetu byla jediná IP adresa.
Kabelovou síť bohužel nemohu použít.

to se dělává tak, že na koax od antény mrskneš bleskojistku a dále pak ethernet od "prvního" wifi (tj. klienta) protáhneš např. UPSkou nebo lepší přepěťovkou (Belkin, APC), která má i jištění ethernetu a modemu.