Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Zdravím, Poraďte mi jakou nejlepší grafiku v ceně kolem 3000. Je toho na trhu tolik a moc tomu nerozumím.. Mám Intel P4 3GHz, 2x512DDR, zdroj 400W, PCI-e, grafiku nyní vestavěnou na desce. Chtěl bych PC propojit s LCD TV, tak aby to tam fachalo. Díky

Vseobecne, cim drahsia tym lepsia. Takze najlepsia v cene kolem 3000 bude ta co stoji tych 3000. Za 3000 ich moc nie je, pozri si cennik a uvidis. Samozrejme nejaku do PCI express ak mas na doske slot PCI express.

Tvoj LCD TV ma aky vstup? D-Sub, DVI, HDMI? Si treba kupit grafiku s takym vystupom aky ma tvoja LCD TV vstup.

P.S. ak ta zaujima porovnanie herneho vykonu kariet tak nejake porovnanie mas tu graphics_2007.html
Inac dobre je si aj pozriet poradnu aspon posledne 2-3 dni alebo pouzit vyhladavanie, otazka "aku grafiku" je tu v poslednom case asi 2x za den...