Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém S HDD

Potřeboval bych poradit s hard diskem (hdd)-- jde o to že mám dva disky a ten bez systému se nejak pokazil --- skoro nic sem na něm neměl tak sem ho dal formátovat a "hups" -- proběhlo vše dobře a ted mi to píše místo původních 40gb na hdd 7gb - přito formán jel dost dlouho a ted jen 7 gb? prosím odpověste mi na email: monsterknight@atlas.cz
Děkuji Monster Knight

Na mail ti nikdo neodpoví, budeš to muset "řešit" tady na fóru. (L-Core)

Predpokladam ze mas WinXP? Chod do spravy diskov (pravy klik na tento pocitac - spravovat, datove ulozista ci jak to tam je), a pozri si aky mas na nom oddiel, prip. ho zrus a vytvor oddiel na celom disku, a daj ho formatovat (mozes priamo tam).

Naco ti mam odpovedat na mail? Na mail sa tu neodpoveda.