Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI KT4AV (MS-6712) + disk 320GB

Ahoj,

mám doma desku MSI KT4AV (MS-6712) a používám s ní 2x HDD 80GB. Teď jsem domů donesl WD3200AAJB-320GB a winy (w2k-Nástroje pro správu) mi jej hlásí pouze jako 128 GB.
Co se s tím dá porobit?

Díky za radu....

Njespíš by třo chtělo skusit sehnat aktualizovat bios. Poslední je 3roky starý ale třeba to pomůže. Nejdřív musíš disk vidět bios-setup program, potom správce zařízení ve win. Pokud už je rozdělený na oddíly tak sám se ten oddíl nezvětší.