Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vylepšete tuto sestavu Pc

CPU : AMD Sempron 2500+ 1585 MHz
Bus Speed : 151 MHz
Motherboard : ASUSTeK A7V8X-X
System : System System Name
BIOS : Award ASUS A7V8X-X ACPI BIOS Revision 1012
Memory : 1024 MB
Sound : SoundMAX Digital Audio
Video : RADEON 9600 SERIES - Secondary

Poradte me nekdo co bych mel vylepsit,vubec tomu nerozumim chtel bych aby to bralo narocnejsi hry,tak nejake navrhy popripade napiste co vymenit a hlavne za co ponevadz nevim a nerozumim tomu co bych mel do teto sestavy vlastne dat,myslim procesor nebo grafiku nebo oboji abych mel aspon pres 2000 MHz,diky za napady :.(:>::?:

No jestli tam máš slušný zdroj a case tak je můžeš použít a koupíš MB Asus M2N SLI,AMD X2 4000+,1G RAM, GF 8600GT s pasívním chladičem,SATA 160 disk,IDE pálička tě vyjde na cca 9000 Kč s dph. Nebo to kup radši aj s tím (pak to vyjde cca na 10táců) a tohle zkus někomu celý za 4 střelit.

Nebo se s tím můžeš dál piplat /shánět amd bartony2500+ a taktovat a podobný věci/ ale na nové hry to už nikdy nebude.

Výroba procesorů do tvé desky je už nějaký čas ukončena.