Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hudba

ahoj mám mobil který mi přehrává písničky jen ve formátu mp3.
Chtěl sem si tam vložit jednu písničku a nešla spustit a v informacích sem si přečetl že je ve formátu cda.
dá se ten formát nějak přejmenovat žeprý sou na to nějáky programy :beer:

A ta pisnicka je odkial / co to je za subor? (aku ma priponu, velkost)?

Do mp3 mozes konvertovat napr. pomocou WinLame (najdes cez www.google.com alebo hladaj na weboch typu www.slunecnice.cz apod)

P.S. ak to chces vytiahnut z Audio-CD, tak mozes pouzit napr. program exact audio copy (najdes tiez cez google alebo na tom slunecnice.cz), vytiahnes si to do wav a potom prevedies do mp3 cez winlame, alebo ak si EAC spravne nastavis tak vie ukladat aj do mp3.