Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instal.CD Microsoft Office 2000 Premium - spec. verze Microsoft licencing je škráblé-nemáte někdo?

Mám nainstalovat Microsoft Office 2000 Premium Service Release 1 spec. verze Microsoft Licensing - cdčka pro školy a první cdčko ze 4 je poškrábané. Licenci mají udělenou ale cd není. Sehnat to je dost složité...Nemáte to někdo v práci ?

Potřebuju to pro neziskové školské zařízení které pokud neseženu cd si bude muset koupit nový office.

Nebo pokud je škráblé, tak (nedělám si srandu, funguje to) vem si obyč banán. Ukroj tak 4 cm tý dužiny uvnitř nebo jak se tomu nadává a potírej CD tak 5 minut. Dále vem 5 cm šlupky a 15-30 minut (v závislosti na poškození) potírej. Dále utři a perfektně nalešti nějakou leštěnkou na okna (CLIN atd.). Jenom vysvětlím. Dužina slouží k zaplnění rýh a šlupka obsahuje VOSK, který dorovná rýhy a leštěnka vyleští. Zbytek můžeš sníst:-)

videl sem jeste drsnejsi opravu cd a kdybych to na vlastni oci nevidel neveril bych tou opravou bylo vzit cd datovou stranou dolu hodit na jemny silonovy koberec a nadelat na nem zlehka takove ty pekne vypadajici kruhy nebo jak to nazvat a fakt to zabralo ............... ale nedoporucuju

technicka co ti nejde precist z toho cd ? jen nejaky soubor ? nebo je poskozeno tak ze je na vyhozeni