Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s RAM

koupil jsem si ke svým 2GB RAM další dvě a systém mi ukazuje pouze 3,5GB.... základní desku mám Gigabite P35-DS4
paměti jsou 4x 1GB DDR2 PC6400 800Mhz Ultra od Geilu. Nevíte někdo čím to může být ?

Jestli to máš legální tak zkus nainstalovat ty visty z 64bitového dvd /někde seženeš/ se svojím číslem. Mělo by to jít OK, ale zkoušel jsem to na "speciálních" číslech pro microsoft partnery.

Jestli to máš aktivované řes bios emulátor tak ten myslím v 64bit vistě nejede...Naopak v 64bit jede o dost pomaleji většina her...