Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem po zalogovani...

Rad bych dostal radu,jak odstanit urcity bezpecnostni system(nemohu se dostat na konto,na mail musim dvakrat...Po zalogovani mi strana nenajede,ukaze se zamek..Encrypted,nejake certifikaty atd.stalo se to potom,co jsem si nainstaloval internet,resp.preinstaloval.Jinak me internet funguje,jen stranky,ktere vyzaduji zalogovani nejdou spustit..nektere..jsem laik,tak se omlouvam za takoveto vysvetleni..dekuju za jakoukoli radu..

Najprv nam vysvetli co myslis tym "co jsme si nainstaloval internet", co u teba znamena internet, a z akeho dovodu si internet preinstaloval.

Ak ti vypise ze stranka nema platny certifikat a ty tej stranke doverujes, tak predsa tam v tom okne kliknes na "doverovat" alebo co to tam je za moznost (su tam 3 moznosti nie?). Zamok sa vpravo dole ukaze vzdy, to je normalne.
Alebo sa ta raz opytal, nieco si naklikol, a uz sa ta teraz nepyta nic?