Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamery a zaťaženie pc

Zdravím,
plánujeme nasadiť v jednom penzióne 2 IP kamery.Beží tam jeden centrálny PC ktorý prideluje Oracle databázový hotelový systém ostatným 2 klientom.Na tento centrálny PC s verejnou IP adresou by sme chceli napojiť 2 IP kamery,pričom by sme obe neustále aj ukladali na disk ale aj sprístupnili cez internet.Mohli by ste poradiť v akej miere to spomalí to PC, a či nebude potrebné kvúli tej oracle databáze radšej nahodiť samostatný komp.Dik

Máte pravdu aby sme hovorili konkrétne.Ten centrálny PC je Intel Pentium P4 3,2 GHz, 1 GB Ram.Ten databázový systém sa stále zväčšuje,momentálne okolo 2 GB.Pripájajú sa na tú databázu 2 klienti, u ktorých sa prejaví sekanie len vtedy ak na centrálnom PC napr.niečo napalujem, ináč procík pracuje okolo tých 10%.Plánuje majiteľ nasadiť jednu vnútornú kameru JCC 5120HQ, a jednu vonkajšiu JCC DN3760HQM.Vedeli by ste mi poradiť ako to je u týchto kamier s komprimáciou a streamovaním(či na to používajú PC alebo samy to riešia) a s ukladaním na disk.Od tohoto závisí potreba nového PC alebo nie.Ja sa v tejto problematike nevyznám a nerád keby nás zbytočne obrali.Dik