Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Manuální vypnutí PC

Ahoj "rádcové" :D mám takový problém, už dost dlouho.Když dám start,vypnout PC a vypnout, všechno jde v pohodě až do chvíle, kdy počítač trochu ztlumí hučení a monitor úplně ztmavne a já musím zmáčknout jako u W98 tlačítko POWER aby se ten "krám" vypl :D mám Windows XP a když sem si nainstaloval SP 2 tak první vypnutí probíhalo ALESPOŇ tak, že tam naskočila hláška: "nyní můžete váš počítač bezobav vypnout" a na druhé vypnutí to je zase jen černé, jak docílím toho, aby když dám vypnout, tak aby se udělo VŠE samo?čili start,vypnout,vypnout a můžu jít vesele ven,aniž bych musel cokoli mačkat? díky moc předem :)

Nejspis nemas v BIOSu povoleno ACPI. Proc se to chova zrovna takhle (prechod do "greyscreenu" :-p), vi jen Vilem Brana. Takze: hups do BIOSu, povolit ACPI, reinstalovat wokna. Pak se to bude ukoncovat standardne.