Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prepinac pro 2 pc

MAM tento prepinac ATEN KVM switch CS-62U,dale notebook a jeden stolny pc.
propojil jsem to nasledovne.Z prepinace do monitoru VGA kabel.Z prepinace do pc vga kabel ten tam je a to same u notebooku
Presto to nefunguje.zarizeni nesviti a monitor je porad zhasly.Nevi nekdo prosim jak se nastavuje toto zarizeni?

Na tu krabičku s konektory se napojí monitor, myš a klávesnice. Jedna sada kabelů se zapojí do jednoho PC, druhá do druhého. Napájení probíhá dozajista přes USB, takže nelze připojit pouze monitor (alespoň do jednoho PC musí být USB zapojeno). Přepínat se to bude pak pravděpodobně přes dvojité stisknutí Scroll-Locku. Doporučuji přečíst si návod!
Používám velmi podobné zařízení od stejné značky ke vší spokojenosti. Hodně muziky za málo peněz.

je to tak jak pisete.Napajeni jde pres USB(to jsem nevedel dekuji za radu)
Vyuzivam bezdratovy set(klavesnice+mys) pres bluetooth.Bluetooth klic zapojim do zarizeni ale funguje mi jen bezdratova klavesnice.Kdyz hodim do druhe zdirky tak jen mys.Nemate s timto zkusenosti aby fungovala klavesnice i mys.
Prozatim jsem to musel vyresit tak ze do jedne zdirky jsem dal USB Mys. Ale prijde mi to neprakticke