Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje restart

Zdravim,
pořídil jsem si novou grafickou kartu a od tý doby nefunguje restart pc ať už přes tlačítko nebo přes OS.
Zmáčknu/kliknu na restart tak pc se vypne jako normalně kdyby se restartovalo a když chce nabíhat tak různě zapípa a vyda nějaky skřeky a nic, pc jede,svítí,vetráky jedou ale monitory sou vyplí. Tak by mě zajímalo co by se stim dalo dělat

A měl bych ještě jeden dotaz.
Když zapnu pc tak nejdřív nabíha logo základní desky a při prvním zapnutí tu logo tam zustane a dal se nedustanu pak stačil jednoduchej restart a už to jelo v klidu jenže jelikož restart nefunguje tak musim přes zdroj tak to neni moc dobry.
Tohle mi už dělá dlouho netusim kdy to zacalo a ani proc. Jedine vim že sem nemenil zadnej hardware.

Jaký skřeky a jaký pípání? On se ti komp tím pípáním snaží něco sdělit, takže napiš přesně jak to pípá. Jinak bych tipoval, že nestíhá zdroj.