Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem office 2007

mam problem, chtel bych preinstalovat office 2007 ale když kliknu na odinstalovat tak se jenom ukáže to okno instalace a hned zas zmizí to samý u instalace. nevíte nekdo co s tim? dík

skontroluj si,či máš korektnú verziu msi installeru v pc-KB893803v2,tú s tým v2 na konci,pokial nie ,treba si ju manuálne stiahnuť z microsoft download centra,verzia v2 je upgradovaná verzia msi3.1 pre wxp sp2 a vyššie,v základnej verzii msi installera bola zistená nekompaktibilita so sp2[tá prvá verzia installera bola vytvorená ešte pred vydaním finálneho sp2],skontroluj si verziu msxml parsera- v C:\windows\system32 knižnice msxml3.dll a msxml4.dll,pokial ich nemáš ,stiahni si msxml parser ver.3.0 sp7 a msxml parser ver.4 sp2 z microsoft download centra,pokial tam sú,zrejme sa poškodila ich registrácia v systéme,otvor si príkazový riadok a napíš doňho regsvr32 msxml3.dll a potvrď enterom,objaví sa okno,potvrď ok,to isté zopakuj s msxml4.dll[regsvr32 msxml4.dll],pozri potom ešte sem- C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime ,a skontroluj,či tam nieje nejaká zložka alebo súbor s číselným označením menším ako 07,7,007,pokial je,tak zmaž kompletne celú zložku Professional,!!!!!!ale iba zložku Professional!!!!,nič iné,potom skús opraviť inštaláciu office2007 buď cez diagnostické nástroje ms office2007,alebo spôsobom,aký tu bol popísaný-vložením inštalačného cd ms office