Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi přehrát videjka z emailu

Ahoj
mám nový PC a už jsem si stáhla tolik programů ... že už ani nevím na co všechno jsou, ale pořád mi nejdou přehrát videjka apod z emailu ... poradíte mi co si mám na instalovat, aby mi to šlo??? Většinou jsou to videa a zatím je .wm Díky moc za radu na i.b.i.z.a@centrum.cz

Změna předmětu, původně: prosím poraďte mi (JaFi)

1. stahovat a instalovat "tolik programu" nie je velmi rozumne.
2. zrejme vam chybaju potrebne kodeky
3. nainstalujte si VLC player napriklad odtialto a nebudete potrebovat instalovat kodeky
4. videa s priponou nie su .wm ale .wmv
5. na email rady nepiseme, toto je verejna poradna, ak bude mat niekto problem, nech si vie precitat riesenie.
6. pekny vecer

Mě se všechny videa, který mají příponu .wm, chtějí otvírat (a kupodivu se i přehrajou) ve.... Windows Media Playeru. A ta přípona je opravdu WM, a ne WMV.

Ovšem na příponě zas tak nesejde, stačí to přejmenovat na wmv a pojede to v tom playeru, který má wmv přiřazenou asociaci (pochopitelně pokud jsou nainstalované příslušné filtry).