Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra sekneGPU-problem

Zakl. Doska : Gigabyte GA-7DXE
Procesor: AMD Duron, 1313 MHz
Graficka karta :NVIDIA GeForce 6200
640MB ram

Mam problem pri hrani hier. Ked hram napr NFS Most Wanted Alebo aj The Sims 2 ci Empire earth 2 tak mi po istom case ,niekedy par minut niekedy dlhsie, uplne sekne obraz a neda sa nic ine urobit len resetovat pc. Neviem v com moze yt problem ale myslim ze v grafike pretoze tu som menil z povodnej Geforce 2 MX 400 na sucasnu 6200 . Ta stara to nerobila. Novu ale mam od kamosa a jemu to islo v pohode bez problemov. Tak neviem ci to je grafikov ci doskov ci taktom procesora. Prosim poradte mi niekto. Vopred diki

Teplota nevystupi nad 80 stupnov a napajanie tak to neviem A este k chladicu Njaprv som myslel ze je to tym tak som k pasivnemu pridal este aj ventilator pretoze od vyrobi je len pasivny. Problemy sa nevyriesil aj ked teplota klesla. A hluk to robilo riadny. A s tym napajanim myslite ze slaby zdroj?

No su dve modely(aspon sa mi zda) tej 6200 ja mam tu s vlastnou 128 MB pametou.A inak pretaktovane nemam vobec nic a ani som nikdy nemal. A napajanie nema dalsie Je napajana priamo z dosky Nema ziadny konektor na napajanie.

ano, ta 6200 ma dva modely. Je dobre, ze Tvoje ma vlastni pamet. :-)
Zacalo to delat hned po vymene? Nebo to treba mesic fungovalo OK a az pak to zacalo blbnout?
Co ovladace, jsou aktualni a nainstalovane cerstve potom, cos ty karty vymenil?
Jaky mas zdroj (znacka, watty, proudove dimenzovani vetvi)? Ta sestava neni zrovna energeticky nenasytna, presto i zdroj muze zlobit.
Cirou nahodou nezkousels i cerstvou instalaci Windows a vsech ovladacu?

No Zlobit o zacalo hned od zaciatku. Teda po vymene. A ovladace su aktualne s tym by nemal byt problem si myslim. Win som od vtedi reinstaloval takze v tom tez neni pes zakopany. A co sa tyka zdroja tak mam 300 W a znacku ak o neviem som na nom nenasiel(zly pristup).

Myslím, že byste si měl nadělit novější PC. Tato sestava už na hry není vhodná (slabé CPU, slabá VGA, málo RAM). Pravděpodobně systému dojde paměť RAM (nic bych nedal za to, že ta VGA krade RAM ze systému, i když tvrdíte, že ne).