Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrotovy monitor

Ahojte.

Existuje zariadenie, umoznujuce pouzivat monitor bezdrotovo? Monitor by mal fungovat podobne ako bezdrotova klavesnica.

Pripade privitam ine navrhy, ako vyriesit vybavenie rokovacej miestnosti. Nemal by v nej byt ziadny pocitac, len monitor a bezdrotova klavesnica a bezdrotova mys.

Popri ceste, aky je obvykly dosah bezdrotovej klavesnice? Dokaze "fungovat" aj cez stenu?

Vdaka.

myslím že zamykací skříň s PC to řeší. hodí se když něco nefunguje a potřebuješ z té místnosti zjistit co a proč.

u nás se s tím nerýpem, standardní pc s firemní instalací je v konferenčce normálně dostupný (každý nemá notebook).
pod stolem je i rozvod 220v a sítě.
výstup z pc vede na videosplitter pro 21" monitor a projektor, ale má i předřazený slučovač, protože gumídci furt demontovali kabely, tak teď jeden vstup vede kabelovým korýtkem rovnou ke stolu s notebukem.