Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online slovník na web

Mněl bych nevšední dotaz, zajímalo by mne jak na web dostat online slovník. Potřeboval bych aby všechna slova co bude překládat tahal ze svého webu, tedy aby byl k dispozici i offline na daném computeru? Nevíte někdo kde seženu informace??

Online slovník = mít na webu databázi a z ní tahat informace.
Offline slovník = mít na lokálním počítači kompletní Web server, pak to bude fungovat stejně jako Online slovník nebo mít napsanou aplikaci, která se bude jako slovník chovat.