Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání pc

JIž jsem jsem psal že se my vypíná pc jen tak z ničeho nic.stahnul jsem si EVEREST spustill jsem test SYSTEM STABILITI a když došlo na test "cache" tak se mi to zhroutilo.dík za cokoliv

dík za to, že začneš používat češtinu... tyhle slovní průjmy se nedají číst.

Základem hledání chyb je testování systému bez OS (tj. např. Memtest pro test pamětí nabootovaný z CD/diskety). Hledat chyby z poteciálně rozdrbaného systému je pro kočku.