Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s grafikou

ja mam mali problem s grafikou mam radeon 7000 series na 64MB a zakaldni desku s chipsetem MSI a procesorem Intel Celeron 1,70Ghz , 512 mbram a nejede mi ani jedna slozitejsi hra plinule nevim cim to je ale kdyz sem mnel nvidii tak mi to vsechno jelo ale od te dobi co mam ati radeon tak mi nejede nic kvalitne vse sekane nebo na nejmensi detajli a rozliseni
mam kamarada ten ma 750ghz procesor 128MBram a a nfs2 mu jelo takrka bez potizi kdez to mne ac se silnejsim procesorem deskou a ramkama tak to nemuzu plinule rozjet
predem dekuji za odpoved

anebo se ti to může sekat kvůli OS můj táta ma notebook OS tam má nainstalovaný asi 3roky a když ty OS byly novy tak nfsu2 tam jelo naplno úplně bez potíží ale před nedávnem se mě opět jeho notebook dostal na chatě do ruky a kdyz sem si tam chtěl zahrát nfu2 tak sem musel dát nejmenší rozlišení a střední detaily aby se mě hra aspon trošku nesekala ale zase můj tata se o ten PC a OS moc nestará tak to asi bude tim ;-) (předpokládam že tím nfs2 myslíš opravdu underground2 a ne ty nfs2:D )