Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problikává kontrolka aktivity HD

Ahoj, koupil jsem novou bednu, přendal hw a koukám - asi ve vteřinových intervalech problikává kontrolka aktivity HD (na staré bedně nebylo zapojeno)
i při když se s PC nepracuje...na pozadí žádné prog.neběží, viry vyloučeny, XP Prof. Copak se tam asi děje ??!

Situace A - WinXP máš legální, tak to na tebe vesele pomrkává. Genuine Windows

Situace B - WinXP nepoužíváš legálně (např. nemáš nalepenou nálepku, možná jen odchlípnutej roh) a dostáváš najevo takhle teda ne.

Závěr: Zbytečně v tom hledáš nějakou vědu, když je v tom magie.

Pavel