Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Rapidem a IP

Dobry vecer,pomerne casto stahuju z rp.Problem je v tom,ze se mi objevi takovy ten napis,ze moje ip uz stahuje.Prenos dat sem kontroloval na mojem kontu(sluzba o2) a vse v poradku,takze to vypada,ze se na me nikdo nepripojil.
Ps:z neznamych duvodu musim vzdy 2x kliknout na tlacitko free.
Dik za tipy

Ide o to, že máš neverejnú IP adresu a to znamená, že ju zdieľate viacerí. Ide o to, že niekto, kto tiež zdieľa tvoju IP práve sťahuje a teda ty musíš čakať. Predpokladám, že máš DSL. Skús reštartovať router, zmení sa ti IP, ale pravdepodobne bude niekto sťahovať aj na tej novej IP. Jednoznačne odporúčam Premium.