Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pda nebo notebook?

Zdravíčko.Chystám se na delší dobu do zahraničí a chtěl bych být v kontaktu z domovem,tak bych si chtěl koupit něco na na čem bych mohl být v klidu online (ICQ),ale nevím co si koupit,jestli notebook nebo PDA.Z notebookem se dá dělat víc věcí,koukat na filmi a pod,ale zase PDA budu mít pořád s sebou.
Tady je jediné PDA které se mi zalíbilo HTC TyTN II

a dva noťasi který se mi pozdávaj
Acer AS 5520G-6A1G12Mi TK55
FS Amilo Pa2510 TL55

Samozřekmě mi můžete doporučit i jiné notebooky,požaduji jenom aby to mělo bluetooth,rozšiřujíci slot,WIFI a když už ho budu mít,tak aby se na něm dali hrát hry.
Cenu si představuju tak 15-20000 Kč .Díky

HTC TyTN II je dobrá volba. Jeho jedinou nevýhodou je malé rozlišení displeje (jen 320x240 - takže se prakticky nedá použít například pro vzdálenou plochu windows a prohlížení internetu je na něm dost nepohodlné). Z toho důvodu dávám přednost zařízením s rozlišením VGA (na displej se vejde v režimu realvga 4x víc, ale pro někoho už to může být moc titěrné).
Mým tipem je momentálně Ultimate 9502 (stejný chipset jako TyTN II, ale má VGA displej), který by měl být v prodeji každou chvíli. Ze současné nabídky stojí asi za úvahu Eten X800, resp. M800 (má navíc klávesnici) - ty ale mají menší RAM... a přecejen je to Eten.
Anebo zkusit něco mezi PDA a notebookem: HTC Shift.
Nebo samozřejmě nějaké UMPC, jak říká Pavel.