Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eshop, rlektronicke platby kartou, platebni brany ... jak to funguje ?

Nakopněte mne prosím správným směrem v následující věci. Vyvýjím univerzální
řešení eshopu a stojím před otázkou plateb pomocí platebních karet.
V hlave mi poletuji bez nejmensich souvislosti terminy jako "platebni brana" a skutecne netusim jake jsou vlastne dostupne moznosti technicke realizace neceho takoveho.
Jsem si jist ze se tu najde rada profesionalu kteri maji s vyvojem eshopu bohate zkusenosti a zrovna tak s technickym resenim elektronickych plateb.
Zkuste se prosim trochu na toto tema rozepsat. Dekuji mnohokrat.

Sam to robit nemozes musel by si to robit v spolupraci s nejakou spolocnostou zaoberajucou sa takymito transakciami, alebo priamo s bankami ak by si chcel poskytnut len priame platby pomocou enginu nejakej banky, je to ale potom len pre klientov tej banky (priklad je napr. "sporopay" v SR, zadaj si do google, neviem ci je nieco take mozne s bankami v CR, resp. s ktorymi bankami je to mozne).
V kazdom pripade ti potom vsetko co budes potrebovat poskytnu oni, samozrejme nie zadarmo. Sam to neurobis kedze nemas pristup na servery bank.