Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kde se dá koupit DVD DL 8,5 GB s LightScribe

Nevíte někdo kde se to dá koupit? Hledal jsem, ale nic jsem zatím nenašel. Potřeboval bych, aby se to dalo potisknout technologií LightScribe :-) (a musí byt Dual Layer, protože 4.7 GB je málo)

rovnou jsem to zamknul (LaKr) (Kráťa)

Co kdybys požádal Ježíška, aby ti nadělil
tiskárnu se scannerem, kopírkou, displejem,
náplněmi každou zvlášť a možností nezapínaní PC?
To už jde pořídit kolem 2 500 odhaduji. :))
Samozřejmě včetně potisku médií, to se nedá srovnat s LS, LB.