Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Současné přehrání 2 videí vedle sebe?

Protože dbám dobrých rad zdejších poradňáků, kóduju úseky videa s různým bitrate a chci porovnat výsledek. K tomu by se mi moc hodilo mít možnost spustit dvě videa (bez zvuku) současně vedle sebe.

Mám WinXP. Jde o to, aby opravdu začalo přehrávání obou současně. kvůli současnýmu pozorování např. ohně. kouře, mlhy atd.

Pavel

Vždyť ta moje první rada nahoře funguje - a máš to za pár sekund:
- jestli nemáš, nainstaluješ AviSynth
- uděláš si textový soubor "test.avs":

video1=AVISource("C:\A.AVI")
video2=AVISource("C:\B.AVI")
StackHorizontal(video1,video2)

- spustíš ho (třeba v MediaPlayerClassic)

Obě videa pojedou současně vedle sebe, na frejm přesně. Dokonce si je můžeš po frejmech krokovat:
[http://img80.imageshack.us/img80/4690/10002486uv7.j pg]