Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba aplikace

dobry den, znicehonic se mi na mem XP home zacala obevovat hlaska, "ctfmon spravna inicializace aplikace se nezdarila, klepnutim ukoncite. nevim co to ctfmon je jestli soucast systemu nebo neco jineho, jinak bych ho odinstaloval. kdyz kliknu na OK ma se hlaska uzavrit ale misto toho se objevuje porad dokola. este dodam ze sem odebral z PC svuj druhy HDD. diky

je to sucast Win alebo office (zhlavy neviem). Mozes si predsa najst info pomocou google.
Systemu nemusis nic hovorit, ak si na tom disku nemal nainstalovany nejaky program. Ak si mal na druhom HDD nainstalovany program tak samozrejme ten program mozes odinstalovat.

ctfmon ak robi problemy mozes zrusit nech sa nespusta po starte (start-spustit, napis msconfig, na karte po spusteni odskrtni ctfmon).
Mozno by stacilo vyprazdnit posledne otvorene dokumenty (pravy klik na start - vlastnosti, tam kdesi dost hlboko)