Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL + DirectX

Pri spusteni jakehokoli videa se objevi modra smrt a hlaska IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Pote co jsem vypnul akceleraci videa problem ustal. Preinstaloval jsem vsechny drivery a directX. Pustil akceleraci a zase modro. Otestoval jsem pameti, zadna chyba. Poradi nekdo?

túto chybu vypisuje systém,pokial sa nainštaluje nekompaktibilný ovládač pre daný hardware,pokial túto chybu spôsobujer ovládač dodaný výrobcom,treba skúsiť zohnať aktualizovaný,tak isto ovládače k čipsetu danej dosky treba skúsiť upgradovať na novšie,pokial to nezaberie,je to dôvod na reklamáciu grafiky,ešte skpontroluj pc na prítomnosť trojanov zlob/zotob/sasser/elkern/klez,tie tiež svojou činnosťou vedia spôsobiť kolaps komponentov v pc