Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avidemux: špatně vytvořené video (?)

WinXP a Avidemux 2.4 preview 3.1. Ze samotnýho videa (mpeg2) a audiostopy (ac3) vytvořím výsledný video (Xvid, Vorbis) do kontejneru Matroska (MKV).

Problém nastává při přehrání ve VLC: vše je ok, než video "přetočím" vpřed/vzad. Jednak to trvá nezvykle dlouho a pak vždy se ztratí zvuk. Video běží bez trhání, bez deformace, vše je OK, ale zvuk vypadne.

Existuje něco, co by ten výslednej soubor zkontrolovalo/opravilo? U jiných videí mi VLC problémy nedělá, takže přehrávačem to (asi) není.

Pavel

Na ako casto mas pri kompresii nastaveny key frame? Ako je multiplexovany zvuk (toto by malo byt nastavenie multiplexera ktory vytvara ten mkv)?
Sprava sa to rovnako ked namiesto mkv urobis avi, priamo v kodovacom programe ktorym kodujes do DivX?