Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena hdd v nb dell latitude d620

potreboval by som vymenit hdd v dell latitude d620, 60 za cca 160. otazky su
- najde ho bios, pojde, bude poznat taku kapacitu?
- na povodnam je nejaka skryta particia s testovacim programom, bude sa dat prekopirovat?
proc centrino duo, sada intel 945 ci taka nejaka , nemam to u seba
surne

bude fungovat libovolný SATA 2,5" disk. (Myslím aspoň, že D620 už měly SATA).

Bios ho určitě najde, skrytým oddílem se nemusíš zabývat, je na něm jen diagnostika, která není k funkci systému potřeba (v případě potřeby lze tuto diagnostiku spustit i z CD které jsi dostal k notebooku).

Vyměníš ho jednoduše, jen budeš muset přemontovat boční krytku z toho starého disku.

nedostal, mam moznost kupit notebook, ale pytam sa dopredu lebo necelych 60 sa mi zda malo . . . ano je tam sata . . . ja len ci tam nieje nejake obmedzenie . . . napr. ze len disky compaq a pod . . . je to tak s DVD, ked das ine, tak hubuje pri boote ze to nieje origos a ani ju nesupne do systemu