Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webová kamera Vivotek IP7137 připojení ke staršímu PC

Zdravím,
potřebovala bych poradit, jak se připojuje webová kamera Vivotek IP7137 k PC. Oni to tam asi píšou, ale já se v tom nevyznám :-[.
http://www.topobchod.cz/store/goodsdetail.asp?strGo odsID=EKB9001W
Zdá se mi, že přes Wifi, ale to můj PC nemá...
Starší webku mám přes USB port, ale ten pomalý. Co dokoupit k PC a kolik by to stálo? Nevíte někdo, co stojí koupě a instalace rychlejšího USB portu?
Díky Jana S.

pokial Vám chýba v pc rozhranie usb 2.0,stačí dokúpiť radič usb 2.0 vo forme prídavnej pci karty,kvôli dobrej kompaktibilite aj so staršími počítačmi doporučujem radič s čipom NEC,oblúkom sa vyhnite čipu VIA,ten má problémy sám zo sebou a dá sa skôr nazvať parodiou na usb radič,použitelné sú aj radiče s čipom ALI/ULI,cenovo sa pohybujú tieto radiče od cca 300,-[hrubo zaokrúhlený priemer cien-ALI je lacnejší,2-portové karty sa dajú zohnať od cca 150,-,NEC je v podstate špička v tomto a cenovo je drahší,tam už ceny sú aj okolo 400,- a vyššie za 5-portové riešenie,velmi záleží aj od konkrétnych predajcov aj výrobcov]