Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s DVD mechanikou či OS

Ahoj, při jakékoliv instalaci a kopírování dat z DVD mechaniky do PC se mehanika sekne a naskočí hláška- Chyba dat (cyklická redundantní kontrola). Nevím si rady jak dostat data do PC. Prosím poraďte.

Pokiaľ to nie sú filmové DVD a teda ozaj dátové, tak je to chyba mechaniky -> reklamácia. Ak je to filmové DVD, len sa to bojíš prezradiť, tak na to sú programy, ktoré to prečítajú. Programy si musíš nájsť sám. Toto je českoslovesnká poradňa a česká legislatíva zakazuje kopírovať filmové DVD. Moja odpoveď by bola vymazaná.