Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem system

dobry den chtel jsem se zeptat mame uz starsi pc a potrebovali by sme zvetsit rychlost procesu,co vymenit pevny disk nebo procesor?za odpoved dik jestli byste mi napsali na mail

Na mail ti tady nikdo psát nebude, předpokládá se, že tazatel
si dá tu práci přečíst si odpovědi. Stejně jsi mail neuvedl,
kdyby ses zaregistroval, tvůj mail by byl alespoň vidět,
navíc je možnost zaškrtnout "Odebírat odpovědi mailem".