Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí kurzoru myši

Při vložení cd nebo dvd do mechaniky mi zamrzne kurzor myši.Musím počítač restartovat a pak vše funguje.Nevím proč to dělá,pomozte mi někdo?
V počítači mám dvě mechaniky z toho je jedna vypalovací.

Zamrzne jen myš, nebo celé PC? Nejde ovládat ani klávesnicí? Není to přetaktované? Zkontroloval jsi viry a různé Adtentonoc? Také bývají různé blbinky na myš, třeba koulející oči v tray - to může též působit zatuhnutí myši.