Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbird špatně zobrazuje některé e-maily

Již nějaký čas používám poštovní klient Mozilla Thunderbird 2.0.0.9. Z jedné adresy mně však chodí téměř nečitelné e-maily.

Místo textu tam mám např. toto:
body{margin-top: 0px;color: #8E9296; font-size: 10px; font-family: arial;} img{border: none;} #textmail{width:760px; margin:10px;color:#4D452B;font-size:11px} td{color:#4D452B;font-size:11px;font-family: arial;} thead td{color:#4D452B;font-size:11px;font-family: arial; font-weight: bold} #footertextmail{float: left; width: 278px; margin-left: 26px; margin-right: 26px; line-height: 10px; padding-top: 8px;} #footerspacermail{width:780px;height: 60px; padding: 1px; background-color: #E7E9EB; margin-top: 20px; margin-bottom: 10px;} a{ color: #FF26B0;} a:hover{text-decoration:underline} ĂPĐ “Â÷7G–ĆSŕĐŁÂö†VCŕĐŁĆ&öG’&–v‡FÖ&v–ăŇ#"ĆVgFÖ&v –ăŇ#"F÷Ö&v–ăŇ#"&÷GFöÖÖ&v–ăŇ#"Ö&v–çv–GF�Ň# "Ö&v–ć†V–v‡CŇ##ŕĐŁĆF—b7G–ĆSŇ'v–GF�˘s�‚#ŕĐ “Ć–Ör7&3Ň&‡GG˘ň÷wwrćf–ĆÖ÷öĆ—2ć7˘ög&öçBögö–ÖröÖ –ÂÖ†VBćv–b"†V–v‡CŇ#‚"v–GF�Ň#s�"ÇCŇ$f–ĆÖ÷ö Ć—2ć7˘Â¦VF–ć^†ďŇEdBö&6†öB"óŕĐ Đ “ĆF—b–CŇ'FW‡FÖ–Â#ŕĐ �“ÄD•b7G–ĆSŇ$Ô$t”ă˘�˛t”ED�˘s‚#ăĹ5â7G –ĆSŇ$Ô$t”ă˘�˛4ôÄő#˘3FCCS&"#ŕĐŁĹ6Ć73Ô×6ôć÷& ÖÂ7G–ĆSŇ$Ô$t”ă˘6Ň6ŇB#ăĹ5ăăĹ5â7G–ĆSŇ$ Ô$t”ă˘�˛4ôÄő#˘3FCCS&"#ăÄdôĺB6öĆ÷#Ň6fc#f#ăĹ5 E$ôäsĺnćVîŇŽFVÎ’Fö'/Ö6‚f–Ćß“Âő5E$ôäsăÂôdôĺCâĂ Ä%#榶ňö'g–¶ĆR§6ÖRFňć®Ňć.ÖF·’¦†F–Ć’îƶö Ć–˛ć÷f–ćV˛ćĹ5E$ôäsäEdCÂő5E$ôäsâĹ5E$ôäsä&ÇRŐ& “Âő5E$ôäsââÂôdôĺCăÂő5ăăĹ5â7G–ĆSŇ$Ô$t”ă˘� ˛4ôÄő#˘3FCCS&"#ĺFąćRÂ6ň¦RFVG’FVçFňOÖL5en nového zajímavého?
Smrtonosná past 4.0
John McClane (Bruce Willis), který je v proklatě dobré formě.
naše cena: 450 Kč dop. cena: 499 Kč
ušetříte 49 Kč
T4xi
Taxi 4 je zatím posledním pokračováním slavné automobilové ságy Taxi napsané Lucem

Dá se s tím něco udělat?

To nastavenie si pozri vtedy, ked si pozeras ten konkretny "zly" email. Mozes nastavenie skusit aj odskrtnut a dat vediet ako sa zmeni obsah toho "zleho" emailu.

A ked si ten email pozries v inom prehliadaci emailov, tak je OK? Su takto zle vsetky maily od daneho odosielatela? Nevznikaju ti nejake problemy aj u inych mailov?
ptz je mozne ze je ten mail poskodeny alebo co, a poskodenie moze vzniknut napr. pri silne zarusenom WiFi prenose apod.

Ano, nastavení jsem měnil, když jsem měl e-mail otevřený. Jiný e-mailový klient jsem nezkoušel. Pouze jsem ho zkoušel otevřít v poště na webu a tam to bylo OK. Takto "pokažené" e-maily mi chodí právě jen od tohoto jednoho odesílatele.
Asi to nebudu řešit, šlo mi jen o to, zda mi třeba nechybí nainstalovat nějaký doplněk. V případě zájmu mohu e-mail přeposlat, ale myslím, že to za tu práci nestojí.
Díky za odpovědi.